מועדון דה בוקס | מועדון לאירועים בירושלים | איך שילדים חוגגים

היום ילדים אוהבים לחגוג בגדול, אוהבים המון תשומת לב או כמו שאומרים "לראות ולהראות". כול דור ודור משתנה בחשיבה שלו ובצורה בה הוא אוהב לחגוג והדור הצעיר אוהב ורוצה מסיבות מיוחדות, אצלנו בדה בוקס יודעים להפיק אירועים מהנים שלא חייבים להגיע לעלויות גבוהות ביחס לאולמות אירועים. במאמר הקרוב ניגע בנקודות שהילדים שלכם ירצו בבר/ בת מצווה שלהם. 

 

משחקים ונהנים.

תמיד היו באירועי בת מצווה ובר מצווה במועדוני אירועים כול מיני משחקי חברה שונים.
כרגיל בעולמנו הכול משתנה עם הזמן וגם כמובן בעולם של הילדים. היום משחקי החברה
במועדוני אירועים התחלפו עם משחקי וידיאו או מתקנים מתנפחים בבריכה .הסיבה האמיתית לדבר אינה ידועה לנו  אך מה שבטוח שהילדים של היום הם יותר "תזזיתיים" וחייבים יותר משחקים בעלי תנועה.

 

כול העיניים עליהן.

כתבנו כבר לפני שהילדים אוהבים לחגוג בגדול. בין אם הילדים רוצים שיהיו הרבה אורות או אולי מסכים גדולים וכול דבר בולט אחר. דבר אחד מאד מאד חשוב להם וזה שכולם יסתכלו דווקא עליהם. ניתן לראות במיוחד בבת מצוות, הילדות רוצות שכול תשומת הלב תיהיה מופנית אליהן ןשהן יהיו "מרכז הערב" (בצדק כי אחריי הכול חוגגים את האירוע שלהן). בדרך כלל ילדות הבת מצווה ירצו שיהיה שטיח בולט עם בלונים בכניסה או כול כניסה בולטת אחרת, משהו שאנו בדה בוקס יודעים לעשות בצורה הטובה ביותר.

 

לרקוד עוד ועוד.

כבר כתבנו לפני שדור הילדים של היום הוא הרבה יותר תזזיתי ואיך נגרום לילדים לזוז בלי די ג'יי 
ברחבת ריקודים מהנה. רחבת הריקודים לילדים חייבת להיות מרווחת, מקושטת באורות המתאימים וכמובן עם המוזיקה שכול הילדים אוהבים.
חשוב מאד שהדי ג'יי יידע לבחור את המוזיקה המתאימה לאותו קהל בשביל שקהל הילדים יהנה.
לא נוכל לכתוב פה בדיוק אילו שירים של אילו זמרים מתאימים( אנחנו לא מפרסמים פה במאמר אמן כזה או אחר) אך תדעו כי הדי ג'יי של מועדון האירועים בדה בוקס יודע בדיוק אילו שירים מתאימים לילדים וגומרים להם לרקוד בצורה הכי מהנה שיש.

 

אטרקציות נוספות.

 

תמיד יש ילדים שאוהבים להוסיף לבת/ בר מצווה שלהם אטרקציות נוספות, חלק מאותן אטרקציות יכולות לעלות יותר לכן חשוב מאד לנו להדגיש זאת. כמו שרשמנו לפני זה, חשוב לילדים שיזכרו את האירוע שלהם ולכן אחת האטרקציות שניתן יותר לראות באירועי הילדים הוא זמר מפורסם ומוכר בקהל הילדים.

יש עוד המון דרכים לחגוג לילדים בר או בת מצווה, מוזמנים להתקשר אלינו ל-053-7933​267.
או להשאיר את פרטיכם בטופס "צרו איתנו קשר" ונחזור אליכם בהקדם.

 

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

צרו איתנו קשר!

מועדון דה בוקס | מועדון לאירועים בירושלים | בת מצווה בירושלים

052-5305200